Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z aneksem Sztutowo - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

762 000 zł46,42 m² 16 415,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament wykończony I wyposażony - gotowy do wprowadzenia! Zaproponuj swoją cenę - atrakcyjne możliwości rabatowania. Kup Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł40,63 m² 12 527,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowy, wykończony w wysokim standardzie apartament położony w Sztutowie przy ul. Zalewowej, w nowym apartamentowcu z 2023 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł40,68 m² 12 512,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania w inwestycji Perła Mierzei w Sztutowie przy ulicy Zalewowej! Cena za mieszkanie to 509 000 zł + jest obligatoryjny zakup miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł38,79 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnego miejsca do całorocznego zamieszkania nad polskim wybrzeżem lub na wakacyjny relaks? A może interesuje Cię nieruchomość, którą możesz zaaranżować według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

423 125 zł33,85 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40,44 m² 14 836,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy komfortowy nadmorski apartament zlokalizowany w Sztutowie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,44 m2, usytuowane na parterze kameralnego dwupiętrowego apartamentowca. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł27,52 m² 16 969,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartamentowiec na mapie mierzei wiślanej nowa cena - kompletny lokal + miejsce + piwnica - wykończone - wyposażone na tip top Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Gotowy apartament z pełnym wyposażeniem dostępny od zaraz! Korzystaj już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 140 zł33,64 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednego z ostatnich i najbardziej atrakcyjnego mieszkania w inwestcyji Baltic Twins w Sztutowie. Mieszkanie dwupokojowe, o dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 500 zł32,56 m² 12 300,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,19 m² 15 057,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu mieszkanie w nowej inwestycji Baltic Twins w Sztutowie przy ulicy Polnej. W cenie nieruchomości jest już naziemne miejsce postojowe! Nieruchomość: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł47 m² 11 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo - Twój drugi dom nad Bałtykiem | Mierzeja Wiślana Marzysz o miejscu, do którego wracasz po każdym tygodniu pracy? Miejscu, gdzie morze, zalew i rzeka wyznaczają rytm dnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł37,68 m² 10 456,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony apartament inwestycyjny 2-pokojowy w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Lokal usytuowany jest na parterze w 2 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,71 m² 12 666,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartamenty nad morzem - tylko 2,5 km od plaży! | Sztutowo Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na wakacje! Oferujemy nowoczesne, kameralne apartamenty położone w malowniczym Sztutowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,17 m² 14 189,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulny i klimatyczny apartament z ogródkiem w niemal prywatnej części budynku z zadaszonym basenem. Położony zaledwie 2 km od szerokiej i piaszczystej plaży, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,29 m² 14 481,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji nad morzem w miejscowości Sztutowo przy ul. Polnej 1e. Lokal o pow. 37,29m2 znajduje się na parterze nowo wybudowanego budynku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł40,63 m² 12 527,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości: -Wysoki standard wykończenia -balkon o powierzchni 6,56 m -klimatyzacja -funkcjonalny układ z wydzieloną strefą sypialną -gotowe do zamieszkania lub wynajmu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 000 zł27,82 m² 12 796,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% Prowizji od kupujących Sztutowo - Apartamenty nad morzem. Trimare, to osiedle, które zajmuje około 2,5ha. Przy tak dużej powierzchni, udało się zapewnić mieszkańcom poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,68 m² 14 304,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 37,68 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł41 m² 13 902,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie miejsce, gdzie szum morza i zapach sosnowego lasu stają się codziennością- ten apartament to gotowa inwestycja w wypoczynek i zysk. Korzystaj już w te wakacje! *bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

428 000 zł28 m² 15 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio z wnęką sypialnianą trimare! ostatnie piętro - basen na osiedlu - sala bilardowa podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: studio Lokalizacja: sztutowo Powierzchnia: 28 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,15 m² 14 416,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam Państwa do zakupu atrakcyjnego, w pełni wyposażonego mieszkania o pow. 38,15m2 położonego w Sztutowie przy ulicy Mierzeja Park 2. Lokal znajduje się na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł40 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowy apartament nad morzem w nowej inwestycji Perła Mierzei w Sztutowie. Apartament ma powierzchnię ok. 40 m składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 140 zł33,64 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł25,30 m² 13 833,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament nad Morzem Bałtyckim, w miejscowości Sztutowo, na Mierzei Wiślanej! Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 25,30 m2, usytuowany na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podana cena brutto, możliwość odliczenia vat, kupujący nie płaci pcc! Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w idealnej wakacyjnej lokalizacji. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

549 500 zł38 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż komfortowy, wykończony apartament w prestiżowej inwestycji w Sztutowie - jednej z najbardziej malowniczych miejscowości na Mierzei Wiślanej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

286 000 zł26 m² 10 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament inwestycyjny 26,5 m Sztutowo | 2,5 km od morza | Basen | 286 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 26,5 m, położony w malowniczym Sztutowie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

611 500 zł38 m² 16 228,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja nad morzem Bez prowizji | Idealna do zamieszkania oraz pod inwestycję ( najem krótkoterminowy lub długoterminowy ) | Apartament wykończony | Możliwa całkowita obsługa apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja nad morzem Bez prowizji | Idealna do zamieszkania oraz pod inwestycję ( najem krótkoterminowy lub długoterminowy ) | Apartament wykończony | Możliwa całkowita obsługa apartamentu cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sztutowo,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją. Mieszkanie w pełni wyposażone, włącznie z przyborami kuchennymi i materacem, gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

400 500 zł33 m² 12 300,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 32,4 m2. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 32,4 m , idealne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 459,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 32,41 m2. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 30,80 m , idealne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sztutowo,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 705,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z możliwością aranżacji na 2 osobne pokoje o powierzchni 27,93 m . Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 459,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sztutowo,pomorskie

449 000 zł31 m² 14 530,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

349 000 zł31 m² 11 331,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 30,80 m2. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 30,80 m , idealne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

429 000 zł31 m² 14 005,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zacznij zarabiać pasywnie dzięki nieruchomości którą można oddać w zarządzanie krótkoterminowe z przewidywaną stopą zwrotu 6% w skali roku. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij